"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

Медицина қызметкерлерін салтанатты марапаттау аясында Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжінің оқытушысы Әбілкина Шолпан Қуанқызы Құрмет грамотасына ие болды

Медицина қызметкерлерін салтанатты марапаттау аясында көп жылғы мінсіз еңбегі, медицина саласының білікті мамандарын даярлаудағы жоғары жетістіктері үшін Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжінің оқытушысы Әбілкина Шолпан Қуанқызы Құрмет грамотасына ие болды.

Шолпан Қуанқызы 2000 жылдан бері колледжде еңбек етіп, облыстық ауруханада акушер-гинеколог болып жұмыс істегеннен кейін ұстаздық қызметке шақырылды. Жұмыс барысында колледждің дамуына үлкен үлес қосты. Оның сабақтары әртүрлі оқыту әдістері мен құралдарымен ерекшеленеді, студенттердің жеке ерекшеліктерін ескере отырып құрылымдалған және болашақ кәсіби қызметте қажетті практикалық дағдыларды, дағдыларды және құзыреттерді дамытуға бағытталған.

Колледж ұжымы Шолпан Қуанқызын шын жүректен құттықтап, алдағы жеңістер мен кәсіби табыстар тілейді! Біз ұстаздарымызбен мақтанамыз!