"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖК КМК
Ресми интернет-ресурс
 
Петропавл қ., Шухова к. 42

Call-центр: 8 (7152) 35-00-95

Сенім телефоны: 8 (7152) 50-85-60
Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

Әдістемелік ұсынымдар

 

Лингвистикалық пәндер №1 ЦӘК / ЦМК №1 лингвистических дисциплин:

Төрағасы/председатель Карабельникова А.И., ағылшын тілі оқытушысы

1.      

Амрина Гульмира Козубаевна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

2.      

Альжанова Наргиз Максутовна - д/о

Шет тілдер оқытушысы

3.      

Асқарқызы Марал – д/о

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

4.      

Байманова Гульмира Сагындыковна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

5.      

Бектурганова Асемгуль Аргыновна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

6.      

Бурик Наталья Андреевна

Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

7.      

Шаймерденова Зияда Кайратовна

Шет тілдер оқытушысы

 

ЖБП мен ӘЭП №2 ЦӘК /ЦМК №2  ООД и СЭД:

Төрағасы/председатель Вольхина Т.В., Қоғамдық пәндер оқытушысы

1.       

Абдрахманова

Жанна Айткожиновна

Химия және биология пәндерінің оқытушысы

2.       

Акбаева Роза Ешимбаевна

Химия және биология пәндерінің оқытушысы

3.       

Кеженева Сауле Амержановна

Қоғамдық пәндер оқытушысы

4.       

Оразбеков Барысбек Жанбырбаевич

Дене шынықтыру мұғалімі

5.       

Сабитов Марат Ануарович

Дене шынықтыру мұғалімі

6.       

Сасыков Бахыт Мадиевич

Дене шынықтыру мұғалімі

7.       

Увалиева Алмагуль Кожаевна

Математика және физика пәндерінің оқытушысы

 

Жалпы кәсіптік пәндер №3 ЦӘК/ ЦМК №3 общепрофессиональных дисциплин:

Төрағасы/председатель Быченко Н.Ю., психология пәнінің оқытушысы/преподаватель психологии

 

1.      

Аубакиров Асхат Алтаевич

Арнайы пәндер оқытушысы

2.      

Берденов Данияр Каирович

Фармацевтикалық пәндер оқытушысы

3.      

Байкенова Марьям Бегаловна

Жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

4.      

Кусаинова Самал Сапарбековна

Биология пәнінің оқытушысы

5.      

Нурмагамбетова

Назерке Бакенбаевна

Жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

6.      

Пушкалова Оксана Ильинична

Фармацевтикалық пәндер оқытушысы

7.      

Риттер Екатерина Сергеевна

Фармацевтикалық пәндер, химия пәндерінің оқытушысы

8.      

Сайлаубекқызы Айсұлу

Жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

9.      

Сайфуллина 

Томирис Темиргалиевна

Жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

10.   

Хохлов Данил Николаевич

Арнайы пәндер оқытушысы

 

Арнайы пәндер №4 ЦӘК/ЦМК №4 специальных дисциплин:

Төрағасы/председатель Жаудинова Г.К., мейіргер ісінің оқытушысы

1.      

Асаубаева Татьяна Рафаиловна

Мейіргер ісінің оқытушысы

2.      

Афонина Людмила Александровна

Мейіргер ісінің оқытушысы /Преподаватель сестринского дела

3.      

Бейсенбекова

Гульнар Таутеновна

Арнайы пәндер оқытушысы

4.      

Изотова Анастасия Андреевна

Арнайы пәндер оқытушысы

5.      

Қарабай Дария Болатқызы

Мейіргер ісінің оқытушысы

6.      

Ковзалова Людмила Николаевна

Мейіргер ісінің оқытушысы

7.      

Кокиева Камила Руслановна

Арнайы пәндер оқытушысы

8.      

Кулиш Ирина Юрьевна

Мейіргер ісінің оқытушысы

9.      

Смайлова Жадра Божбанбаевна

Арнайы пәндер оқытушысы

10.   

Темирбекова Диана Жастлековна

Мейіргер ісінің оқытушысы

11.   

Ускова Алена Михайловна

Арнайы пәндер оқытушысы

12.   

Укенова Айжан Жексенбаева

Арнайы пәндер оқытушысы

 

Арнайы пәндер №5 ЦӘК/ЦМК №5 специальных дисциплин:

Төрағасы/председатель Абилькина Ш.К., арнайы пәндер оқытушысы/преподаватель специальных дисциплин

1.       

Авторханов Тагир Мусаевич

Арнайы пәндер оқытушысы

2.       

Браун Артур Сергеевич

Арнайы пәндер оқытушысы

3.       

Веревкина Елена Александровна

Арнайы пәндер оқытушысы

4.       

Воропаев Даниил Вячеславович

Арнайы пәндер оқытушысы

5.       

Крылова Татьяна Федоровна

Валеология және стоматологиялық пәндер оқытушысы

6.       

Садуов Ильфат Нургалиевич

Арнайы пәндер оқытушысы

7.       

Сулейманова Зауре Адильбековна

Арнайы пәндер оқытушысы

8.       

Сураганова Мадина Нурлановна

Арнайы пәндер оқытушысы

9.       

Счастливая Татьяна Васильевна

Арнайы пәндер оқытушысы

10.   

Тайжан Әлия Ерғалиқызы

Арнайы пәндер оқытушысы

11.   

Төлеген Ләззат Дәулетқызы

Арнайы пәндер оқытушысы

12.   

Тунгатова Шария Тулегеновна

Арнайы пәндер оқытушысы

Записаться на прием
Здравствуйте, уважаемые посетители сайта!
Здравствуйте, уважаемые посетители сайта!